НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Ką gero gavote už pinigus?

Посты: 96
Scritto: 9/01/2016 16:14
Gal bus kas papasakos kas tokio super yra gaunama iš moters už pinigus?

Ar verta? nes atrodo daugelis anketose atsisako oralinio iki pabaigos, analinio ar kitokiu retesnių malonumų, kuo tai skiriasi tuomet nuo sekso su konservatyvia žmona ar šiaip partnere?
Ответы (5)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 9/01/2016 16:31
mano nuomone - neverta =)))
galima gauti ir nemokamai, tik ilgiau uztrunka, bet yra zymiai maloniau, negu moket uz tai, kas gali ir nepatikti =)))
ir tikras vyras turi sudominti ne pinigines storumu, o savimi=)))
Посты: 96
Scritto: 11/01/2016 08:26
Atseit nera tokiu kurie pirko? ;)
Посты: 96
Scritto: 19/01/2016 09:07
Ner drasiu kurie prisipazintu kad pirko, o gaila ;)

Kai as kazkada buvau ziauriai pagiringas, ir labai norejau moters, uzsukau i sita www, isfiltravau man reikalingoj vietovej esancias, parama priimancias, ir.... nuvaziavau susitares...

Bet nieko doro nebuvo - buvo sex, buvo oral. Bet isejus po valandos, atrodo kad cia buvo valanda laiko trukus masturbacija, tik vietoj to kad telika rangos kokia nuoga moteris, siuo atveju - buvo gal kiek tikroviskiau.

Bet sito niekaip nepalyginsi su seksu kai viskas vyksta naturaliai ;)
Посты: 96
Scritto: 19/01/2016 09:07
Пользователь удалил ответ
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 19/01/2016 21:29
[quote='didelis30']Ner drasiu kurie prisipazintu kad pirko, o gaila ;)

Kai as kazkada buvau ziauriai pagiringas, ir labai norejau moters, uzsukau i sita www, isfiltravau man reikalingoj vietovej esancias, parama priimancias, ir.... nuvaziavau susitares...

Bet nieko doro nebuvo - buvo sex, buvo oral. Bet isejus po valandos, atrodo kad cia buvo valanda laiko trukus masturbacija, tik vietoj to kad telika rangos kokia nuoga moteris, siuo atveju - buvo gal kiek tikroviskiau.

Bet sito niekaip nepalyginsi su seksu kai viskas vyksta naturaliai ;)[/quote]

tai tas tavo potyris kažkokiu būdu skiriasi nuo prostitutės? kuo? kad pinigus mokėjai? mano akyse, tie, kurie perka turėtų jaustis lygiai taip pat kaip tos, kurios siūlo paslaugas, nes tokia pat PROSTITUCIJA, bet vyrai kažkodėl linkę save aukštinti vien dėl to, kad MOKĖJO [d11]
...