НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Ieskau merginos (ne tam)

Посты: 65
Scritto: 3/03/2016 18:55
Labas, ieskau merginos, tarp 20-30m, ne seksui ir ne kokiom glamonem. Tiesiog leisti vakarams kai abiems nuobodu, be jokiu ketinimu, apart geros kompanijos :)) Idomu butu bendraut su mergina akis i aki ir nesityket nieko is jos, ar ji is manes. Tiesiog geri draugai apie viska viskam... Nors ir pradetu traukt laikytis susitarimo! :) Ne risliai parasiau, tieisog vat issakiau kas galvoj. Norit? Rasot, pabandysiu dialoge placiau papasakot :) Gero vakaro.

Na o heiteriai kurie zadat rasyt kazka, tai nepamirsit kokiam puslapy rasot.
Ответы (53)
+2
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 3/03/2016 19:42
[quote='Aukstaugis']Labas, ieskau merginos, tarp 20-30m, ne seksui ir ne kokiom glamonem. Tiesiog leisti vakarams kai abiems nuobodu, be jokiu ketinimu, apart geros kompanijos :)) Idomu butu bendraut su mergina akis i aki ir nesityket nieko is jos, ar ji is manes. Tiesiog geri draugai apie viska viskam... Nors ir pradetu traukt laikytis susitarimo! :) Ne risliai parasiau, tieisog vat issakiau kas galvoj. Norit? Rasot, pabandysiu dialoge placiau papasakot :) Gero vakaro.

Na o heiteriai kurie zadat rasyt kazka, tai nepamirsit kokiam puslapy rasot.[/quote]
Sveikas, normalus vyras ir sveika, normali moteris niekada nebus "tik draugai" - tai faktas. Yra tik du tokios draugystes scenarijai - draugais tampama po sekso, arba draugaujama tikintis, kad bus seksas. Visi kiti papezejimai apie "tiesiog ramius pasisedejimus" - totali huinia, nebent tu impotentas arba Zydrius.
-1
Посты: 65
Scritto: 3/03/2016 19:47
O ka nenoretum pabandyt kazko, kad save varzyt, nors to nori pati? Tame ir pats idomumas, kad trauksi, bet tiesiog to nedaryt. Norit sekso pozu virs fizikos, norit gang bangu ir kito nesveiko sudo, o cia suslaikyt ir vat toki pabandyma padaryt jau zydras arba impotentas?

Aisku sakysi, kam save kankint ir nepasiduot su tuo kuris traukia...? O ka nemanai, kad idomu ne tik paziuret kas bus kelnese, o idomu gali but paziuret kas nutiks kai nelisi i kelnes kas tau priimtina.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 3/03/2016 19:54
[quote='Aukstaugis']O ka nenoretum pabandyt kazko, kad save varzyt, nors to nori pati? Tame ir pats idomumas, kad trauksi, bet tiesiog to nedaryt. Norit sekso pozu virs fizikos, norit gang bangu ir kito nesveiko sudo, o cia suslaikyt ir vat toki pabandyma padaryt jau zydras arba impotentas?

Aisku sakysi, kam save kankint ir nepasiduot su tuo kuris traukia...? O ka nemanai, kad idomu ne tik paziuret kas bus kelnese, o idomu gali but paziuret kas nutiks kai nelisi i kelnes kas tau priimtina.[/quote]
Kas nutiks, kai nelisi i kelnes? Nieko nenutiks, likes vienas nusmaugsi pempe ir eisi miegot. O mazochizmas - irgi tam tikra seksualinio pasitenkinimo forma, tad jei tau to reikia - man del to jokiu bedu.
Посты: 65
Scritto: 3/03/2016 20:01
[quote='muduabu2']O ka nenoretum pabandyt kazko, kad save varzyt, nors to nori pati? Tame ir pats idomumas, kad trauksi, bet tiesiog to nedaryt. Norit sekso pozu virs fizikos, norit gang bangu ir kito nesveiko sudo, o cia suslaikyt ir vat toki pabandyma padaryt jau zydras arba impotentas?

Aisku sakysi, kam save kankint ir nepasiduot su tuo kuris traukia...? O ka nemanai, kad idomu ne tik paziuret kas bus kelnese, o idomu gali but paziuret kas nutiks kai nelisi i kelnes kas tau priimtina.
Kas nutiks, kai nelisi i kelnes? Nieko nenutiks, likes vienas nusmaugsi pempe ir eisi miegot. O mazochizmas - irgi tam tikra seksualinio pasitenkinimo forma, tad jei tau to reikia - man del to jokiu bedu.[/quote]

Tu kaip suprantu, esi sekso verge, arba vergas, nes jei nera sekso - nera ir bendravimo. Tau ypac reiktu susirast kazka, kas taves neimti, arba tau neduotu. Nezinau raso jis, ar ji, bet tavo partneris tikrai ne pats sugalvojo sita anketa kurt. Rasantysis siuos postus buvo iniciatorius registracijai siose pazintyse. Nes tu matai seksa, arba beverti bendravima. As taipogi nesu pries seksa, bet vat noretusi turet tokia mergina salia, kurios nori, bet jos negali turet, visad bus noras susieit, bet susilaikius ir trokst to ko neturesi, nors yra salia taves yra gan idomus jausmas. Bet tu to nezinai, nes arba dulkini, arba buni isdulkinta (velgi nezinau tu jis ar ji)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 3/03/2016 20:26
Nu kaip ir dekui uz patarimus apie tai, ko man reiketu, bet sitoj vietoj as jau kaip nors apsieisiu ir be tavo pagalbos ;)
Посты: 65
Scritto: 3/03/2016 20:31
[quote='muduabu2']Nu kaip ir dekui uz patarimus apie tai, ko man reiketu, bet sitoj vietoj as jau kaip nors apsieisiu ir be tavo pagalbos ;)[/quote]

Tai as be tavosios taipogi apsienu, nesuprantu, kodel tu susidarei ispudi, kad man idomi tavo heiterio nuomone, apie heitinima as parasiau pirmajam savo pranesime kuri pacitavai netgi. Taigi jei tu manai, kad tau nereikalinga kitu nuomone, tai nesuprantu, kodel tu manai, jog tavo nuomone kazkam kazka reiskia. Nesusireiksminkim ir neliks nesuipratimu. O jei nori pasirodyt protingas tai geriau rodykis lauzydamas standartus savo pasaulio remuose.
+1
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 3/03/2016 20:40
Gerbiamasis, jei jau islieji savo fantazijas viesai, forume sukurdamas tema, buk malonus, priimk ir viso to reikalo pasekmes - i tema ateis ir savo nuomone reiks zmones, kuriu nuomone ne visai sutampa su tavaja, ar netgi nuo jos kardinaliai skiriasi. Patinka tau tai, ar ne. Ir patikek manim, jie gali savo nuomone isreikst kur kas nemandagiau, nei tai padariau as, o tavo isteriskas klykavimas "o tu i save paziurek, o tu tai toks ir anoks" provokuos tik dar didesni "stumima" tavo jautrios asmenybes atzvilgiu. Sekmes, laikykis ;)
Посты: 65
Scritto: 3/03/2016 20:51
[quote='muduabu2']Gerbiamasis, jei jau islieji savo fantazijas viesai, forume sukurdamas tema, buk malonus, priimk ir viso to reikalo pasekmes - i tema ateis ir savo nuomone reiks zmones, kuriu nuomone ne visai sutampa su tavaja, ar netgi nuo jos kardinaliai skiriasi. Patinka tau tai, ar ne. Ir patikek manim, jie gali savo nuomone isreikst kur kas nemandagiau, nei tai padariau as, o tavo isteriskas klykavimas "o tu i save paziurek, o tu tai toks ir anoks" provokuos tik dar didesni "stumima" tavo jautrios asmenybes atzvilgiu. Sekmes, laikykis ;)[/quote]

Man nepatiko tavo issireiskimai apie impotenta arba zydriu, as tai priimu, kaip izeidima. Pasikartosiu 3 karta, heiteriams sakiau nerasynet, viskas buvo kreipiama i PM, kas nori pakalbet apie tai tai PM tegu ir kalba. Forume tiesiog yra paviesintas pasiulymas kuris arba sudomina arba ne.

Beje is tavo globejisko atsakymo sprendziu kad cia raso ne 34veriu anketos savininkas, o 43iju pasnekovas. Todel sekmes tau taipogi isiveliant i diskusijas nesusireiksmint, kai ant kazko kazka sakai, o jei jau isiveli pradedamas pokalbi smerkimu, pasiruosk buti smerkiamas. Sekmes tvirtoji asmenybe.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 3/03/2016 21:00
[quote='Aukstaugis']Man nepatiko tavo issireiskimai apie impotenta arba zydriu, as tai priimu, kaip izeidima. Pasikartosiu 3 karta, heiteriams sakiau nerasynet, viskas buvo kreipiama i PM, kas nori pakalbet apie tai tai PM tegu ir kalba. Forume tiesiog yra paviesintas pasiulymas kuris arba sudomina arba ne.

Beje is tavo globejisko atsakymo sprendziu kad cia raso ne 34veriu anketos savininkas, o 43iju pasnekovas. Todel sekmes tau taipogi isiveliant i diskusijas nesusireiksmint, kai ant kazko kazka sakai, o jei jau isiveli pradedamas pokalbi smerkimu, pasiruosk buti smerkiamas. Sekmes tvirtoji asmenybe.[/quote]
Jei po teisybei, tai man visiskai pox, kas tau nepatiko, pox, ka ir kaip tu priimi, kaip pox ir tavo nurodymai nerasYnet - tu paskelbei tema, as pasakiau apie tai savo nuomone ir prie jos pasilieku, nepatinka - tavo bedos ;)
Посты: 65
Scritto: 3/03/2016 21:04
[quote='muduabu2']Man nepatiko tavo issireiskimai apie impotenta arba zydriu, as tai priimu, kaip izeidima. Pasikartosiu 3 karta, heiteriams sakiau nerasynet, viskas buvo kreipiama i PM, kas nori pakalbet apie tai tai PM tegu ir kalba. Forume tiesiog yra paviesintas pasiulymas kuris arba sudomina arba ne.

Beje is tavo globejisko atsakymo sprendziu kad cia raso ne 34veriu anketos savininkas, o 43iju pasnekovas. Todel sekmes tau taipogi isiveliant i diskusijas nesusireiksmint, kai ant kazko kazka sakai, o jei jau isiveli pradedamas pokalbi smerkimu, pasiruosk buti smerkiamas. Sekmes tvirtoji asmenybe.
Jei po teisybei, tai man visiskai pox, kas tau nepatiko, pox, ka ir kaip tu priimi, kaip pox ir tavo nurodymai nerasYnet - tu paskelbei tema, as pasakiau apie tai savo nuomone ir prie jos pasilieku, nepatinka - tavo bedos ;)[/quote]

Taigi issakem savo nuomones, man nepatinka tavo poziuris, tau nepatinka manasis, bet visgi, jei tau taip jau px kaip as priimu tavo nuomone, kodel ta diskusija jau tesiasi ne per viena ir ne per dvi zinutes? Manyciau kazka arba uzgavau, arba bandai kazka irodyt, kas velgi niekam neidomu, kaip kad tau neidomus mano pranesimas... Arba tu visur turi nuomone kuria reikia isreikst, arba tu tiesiog zinai ko zmonems reikia... Kaip visgi yra(poxuiste)?
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 3/03/2016 21:10
[quote='Aukstaugis']... Kaip visgi yra(poxuiste)?[/quote]
Kaip yra, as jau pasakiau impotentas, zydrius, arba mazochistas. Visa kita - pox ;)
Посты: 65
Scritto: 3/03/2016 21:18
[quote='muduabu2']... Kaip visgi yra(poxuiste)?
Kaip yra, as jau pasakiau impotentas, zydrius, arba mazochistas. Visa kita - pox ;)[/quote]
Kodel tu manai, kad tavo issireiskimas yra teisingas? Kaip matau tu velgi bandai irodyt savo tiesa kuria pateikei pradzioj be jokiu normaliu faktu, kas tai patvirtintu. Suprasciau kad per 43metus butum kazka bandes ir suprates kas tai gali daryt, tada taip, priimciau tavo kritika, bet dabar tu isikalei 3 zodzius i galva kuriuos skleidi kaip savo erezijas. Dziaugiuos uzkabines garbaus amziaus zmogaus demesi su savo postu, reiskia mano postas vertas susidomejimo, tik manau, kad tu labiau del savo amziaus pertekliaus pavydi, kad negali to pasiulyt, nes tavo amziuj arba dosnus turi but, arba gang bangeris. (Jei jauties izeistas, tai pasiskaityk: [quote='muduabu2']impotentas, zydrius, arba mazochistas. Visa kita - pox ;)[/quote]
Изменено 2016 Март 3 21:20
-1
Посты: 2335
Scritto: 3/03/2016 21:33
Sutinku su muduabudu - nebus tarp vyro ir moters tik draugystės. Visos mano merginos/moterys, kurios norėjo tik draugavimo buvo ankščiau ar vėliau išdulkintos.
Tiesa, yra viena dar nuo studijų laikų su kuria mes tik draugai, bet tik dėl to, kad jos vyras mano labai geras draugas :D
Посты: 65
Scritto: 3/03/2016 21:36
[quote='erotomanas']Sutinku su muduabudu - nebus tarp vyro ir moters tik draugystės. Visos mano merginos/moterys, kurios norėjo tik draugavimo buvo ankščiau ar vėliau išdulkintos.
Tiesa, yra viena dar nuo studijų laikų su kuria mes tik draugai, bet tik dėl to, kad jos vyras mano labai geras draugas :D[/quote]

Todel ir idomu, kad tariamai neimanoma to padaryti. As nesiulau isipareigot be sekso gyvent... :) As siulau tiesiog be sekso bendravima toki, kur dazniausiai tokiam bendravime iprastas seksas... O myletis tiek vienas tiek kitas galetu su kitais... Tiesiog nekasdieniai santykiai artimi, bet su tabu...
Посты: 17
Scritto: 3/03/2016 21:57
Seni neimk i sirdi :) Tokiu kaliu kaip muduabu cia daug ir esme kad jos pasikelusios TIK sitam puslapyje nes pilnai supranta kad visuomenei butu smerkiamos ne tik del savo dabar pasikelusio charakterio, bet ir del didesnio demesio lytiniam santykiam nei normaliem. Ji vyro kuris ja gerbtu netures (nebent ji sleps fakta kad per metus ryjo po 20 pimpalu) tai i jos logika kad "Nepisi reiskia zydras" taipogi nekreipk demesio.
Esme kad tokia drauge tikrai gali rasti apie kuria rasei. As vien pabendraves kelias dienas uzmaciau tokias kuriom tesog truksta kompanijos, o ne vyro kuris rasinetu apie seksa ir jos kaina, tesiog ieskoti turi pats ir praleisk visas kurios ten anketoje pasirasiusios kad iesko nakties nuotykiu ar kokiu "dosniu" ponu.
As esu uz tavo ideja kadangi ko siam puslapyje ir truksta tai zmoniu kurie jeigu ir neziuri i rimtus santykius, bent neziuretu kam i klyna ranka sukist o galvotu kaip gerai, smagiai ir naudingai praleisti laika kartu be tratinimosi :).
Esu pasiruoses atlaikyti ponaites "muduabu" rustybe ir komentarus kaip "ka tu supranti snargly" sooo bring it on honey.
...