НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Kas daugeliui geriau - greitukas ar lėtesnis būdas ?

Посты: 18
Scritto: 20/05/2016 10:56
Greituką, manau, visi žino, o bendravimą, kuris tampa vis mielesnis, kai abu nori vienas kito, nors nebūna net apsikabinę irgi visi žino, kas geriau ar abu būdai reikalingi ? Aš pasirinkčiau abu būdus, bet su ta pačia [f85].
Изменено 2016 Май 20 11:06
Ответы (35)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 21/05/2016 15:47
Po velnių.... ir tau 43 metai išties? Nežinau... gal tu į pasą pasižiūrėk.... Nes atsakyti aš tau galiu tik savo mėgstamu posakiu:
"Jums kas labiau gyvenime patinka? - Kopėčios ar cepelinai?"
Посты: 18
Scritto: 21/05/2016 16:44
[quote='Elementarus']Po velnių.... ir tau 43 metai išties? Nežinau... gal tu į pasą pasižiūrėk.... Nes atsakyti aš tau galiu tik savo mėgstamu posakiu:
"Jums kas labiau gyvenime patinka? - Kopėčios ar cepelinai?"[/quote]
Supratau tave, bent taip galvoju, ačiū už spyrį į užpakalį, po to kitaip pradedi galvoti [f85].
+1
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 21/05/2016 17:32
[quote='Siltasmenulis']Po velnių.... ir tau 43 metai išties? Nežinau... gal tu į pasą pasižiūrėk.... Nes atsakyti aš tau galiu tik savo mėgstamu posakiu:
"Jums kas labiau gyvenime patinka? - Kopėčios ar cepelinai?"
Supratau tave, bent taip galvoju, ačiū už spyrį į užpakalį, po to kitaip pradedi galvoti [f85].[/quote]

Tikiuosi nestipriai gavosi ;) o supratimo prasme tai.... šiuo atveju supratai-gerai, bet yra svarbiau suprasti ką kitką - neverta šiame portale rašyti "sudėtingų" ir savo jausmus liečiančių temų. Čia didžioji dauguma sušoks ir taip tave sudirbs kad net nesuprasi nei už ką nei apie ką :)
+3
Посты: 33
Scritto: 23/05/2016 10:20
Elementarus akivaizdžiai nemėgsta "sudėtingų" temų ir "galvojančių" diskusijų dalyvių. Kažkas su juo negerai.
Nereikia taip nuvertinti šioje svetainėje esančių žmonių. Ne visi tokie lėkšti ir alergiški mąstymui kaip gali pasirodyti. Čia lankosi labai įvairūs žmonės. Galbūt jie nėra dauguma, bet tai nereiškia, kad jie čia mažiau teisių diskutuoti turi.
Посты: 18
Scritto: 24/05/2016 16:25
Diskusijos čia galimos, nes reikia sužinoti ko nežinai. Paskaitau. Bet per daug diskutuoti nelinkęs, geriau bendravimas ir susitikimas realiai, nors kavos kartu išgerti :). Kiek matau, Viktorija, tau diskusijos yra "arkliukas", nieko prieš, visi turi savo tiesas ir gyvena pagal jas.
+1
Посты: 115
Scritto: 25/05/2016 08:45
[quote='Elementarus']Po velnių.... ir tau 43 metai išties? Nežinau... gal tu į pasą pasižiūrėk.... Nes atsakyti aš tau galiu tik savo mėgstamu posakiu:
"Jums kas labiau gyvenime patinka? - Kopėčios ar cepelinai?"
Supratau tave, bent taip galvoju, ačiū už spyrį į užpakalį, po to kitaip pradedi galvoti [f85].

Tikiuosi nestipriai gavosi ;) o supratimo prasme tai.... šiuo atveju supratai-gerai, bet yra svarbiau suprasti ką kitką - neverta šiame portale rašyti "sudėtingų" ir savo jausmus liečiančių temų. Čia didžioji dauguma sušoks ir taip tave sudirbs kad net nesuprasi nei už ką nei apie ką :)[/quote]

Tik drasus zmones gali kalbeti apie tai,kas jiems atrodo idomu,aktualu...Ir visai jiems nesvarbu lojanti suniuku banda.Tad ,Mesijus esi nevisiems:)
Посты: 301
Scritto: 25/05/2016 09:12
[quote='Siltasmenulis']Diskusijos čia galimos, nes reikia sužinoti ko nežinai. Paskaitau. Bet per daug diskutuoti nelinkęs, geriau bendravimas ir susitikimas realiai, nors kavos kartu išgerti :). Kiek matau, Viktorija, tau diskusijos yra "arkliukas", nieko prieš, visi turi savo tiesas ir gyvena pagal jas.[/quote]

Tai gavai toki spyri i sikna nuo "elementaru",kad pradejai net nepastebeti pas moteris be intelektualiu "arkliuku" ,ju privalumu sultinguose kuno privalumuose?!:)
Посты: 18
Scritto: 25/05/2016 14:48
Vadinasi pastebi daugiau - pagirtina :). Matyt vieno spyrio neužteko [f43].
Посты: 301
Scritto: 25/05/2016 16:02
[quote='Siltasmenulis']Vadinasi pastebi daugiau - pagirtina :). Matyt vieno spyrio neužteko [f43].[/quote]

Kai gimsti vyru,juo ir sieki buti,nebutini ir spyriai[f79]Naturalu,kad zavi moters gundantis kunas,sveikas protas ir istvirkes budas[f79],to nepastebet neimanoma,o dar pavasary...[f1]
+1
Посты: 33
Scritto: 26/05/2016 09:59
[quote='Siltasmenulis']Paskaitau. Bet per daug diskutuoti nelinkęs, geriau bendravimas ir susitikimas realiai, nors kavos kartu išgerti :). Kiek matau, Viktorija, tau diskusijos yra "arkliukas", nieko prieš, visi turi savo tiesas ir gyvena pagal jas.[/quote]
Siltasmenuli, niekas nesake, kad aš bendrauju tik virtualiai. Kavos irgi nemažai prigerta su įdomiais pašnekovais.
Zepelinas, dėkui. Matau, kad esi per daug pastabus, pavojingi tokie žmonės man atrodo. :-D

Dabar, jei atsakant į temą (nes vis dėlto diskutuojame apie seksą, o ne diskutuojančių asmenų fizines ar protines savybes), abu variantai tam tikrose situacijose yra vienodai geri, kaip ir minėjo gerbiamas Elementarus. Juos sunku palyginti. Tik tiek, kad greitukas tinkamas numalšinti alkiui, o lėtas seksas jau skirtas malonumui, pojūčiams, eksperimentams, žaidimams. Tai tikrai labai skirtingi dalykai. Nors nesakau, kad ir greitukai neturi vietos mano gyvenime ir moteriškoje širdyje.
Посты: 18
Scritto: 26/05/2016 10:29
Kiek suprantu alkiui numalšinti "greitukas" naudojamas dažniau, o lėtesnis būdas naudojamas rečiau, skiriant tam laiko ir jaučiat didesnę abipusę simpatiją arba ilgalaikiuose santykiuose abipusę simpatiją atnaujinti.
Visiems kas rašė, dėkui. Atrodo, kad ši tema išbaigta.
Изменено 2016 Май 26 10:51
Посты: 433
Scritto: 26/05/2016 23:15
nieko panasaus,del kyst -myst neverta net kelnaiciu nusimauti,tik ilgas malonumas ,su visokiais piruetais,kad nors dienele butum soti
Посты: 18
Scritto: 27/05/2016 09:37
[quote='raganeleee']nieko panasaus,del kyst -myst neverta net kelnaiciu nusimauti,tik ilgas malonumas ,su visokiais piruetais,kad nors dienele butum soti[/quote]
Juk vienas toks būdas nusibostų [f79].
Посты: 433
Scritto: 27/05/2016 11:51
[quote='Siltasmenulis']nieko panasaus,del kyst -myst neverta net kelnaiciu nusimauti,tik ilgas malonumas ,su visokiais piruetais,kad nors dienele butum soti
Juk vienas toks būdas nusibostų [f79].[/quote]
as nerasiau kad vienas budas,rasiau ilgas malonumas su daug ,daug ivairiausiu zaidimu,pagal laiko skale bent kelios valandos,nors kas ten skaiciuos[f43][f43]
Посты: 301
Scritto: 27/05/2016 14:58
[quote='Viktorija4u']Paskaitau. Bet per daug diskutuoti nelinkęs, geriau bendravimas ir susitikimas realiai, nors kavos kartu išgerti :). Kiek matau, Viktorija, tau diskusijos yra "arkliukas", nieko prieš, visi turi savo tiesas ir gyvena pagal jas.
Siltasmenuli, niekas nesake, kad aš bendrauju tik virtualiai. Kavos irgi nemažai prigerta su įdomiais pašnekovais.
Zepelinas, dėkui. Matau, kad esi per daug pastabus, pavojingi tokie žmonės man atrodo. :-D

Dabar, jei atsakant į temą (nes vis dėlto diskutuojame apie seksą, o ne diskutuojančių asmenų fizines ar protines savybes), abu variantai tam tikrose situacijose yra vienodai geri, kaip ir minėjo gerbiamas Elementarus. Juos sunku palyginti. Tik tiek, kad greitukas tinkamas numalšinti alkiui, o lėtas seksas jau skirtas malonumui, pojūčiams, eksperimentams, žaidimams. Tai tikrai labai skirtingi dalykai. Nors nesakau, kad ir greitukai neturi vietos mano gyvenime ir moteriškoje širdyje.[/quote]

Viktorija,mano ginklai nepavojingi[f85]
...