НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Remiantys vyrai

Посты: 146
Scritto: 10/09/2016 12:43
Kiek % vyru sitame puslapyje nesiulo, ir 'progai pasitaikius' nesiulytu, paramos?
Ответы (12)
Посты: 80
Scritto: 10/09/2016 14:47
norint gaut atsakymą į tokį filosofinį klausimą reikėtų atlikti bent jau minimalią apklausą [f43]
+2
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 10/09/2016 16:05
Čia būdama netyčiom atlikau šiokį tokį sociologinį tyrimą, taigi galiu pasiūlyti variantus, kurie apibrėžia pagrindines kategorijas:
a) nemoku už seksą iš principo;
b) nemoku už seksą, nes neturiu pinigų;
c) esu tikras, kad mano frazė "ej mazite gal nori paisdikaut" yra super panty dropper, bet nesulaukęs atsakymo pasiūlau pinigų;
d) pinigų pasiūlau, kai matau, kad moteris praranda susidomėjimą manimi, net jei žinau, kad ji ne prostitutė.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 10/09/2016 16:06
Esu tikra, kad moterys, kurios teikia seksualines paslaugas už pinigus, ši sąrašą papildytų ir kokiais nors tarpiniais variantais, tokiais kaip "neturiu pinigų, todėl juos piešiu ir bandau jais atsiskaityti už seksą" ir pan.
Prašom, galite nedėkoti, džiaugiuosi galėdama padėti.
Посты: 80
Scritto: 10/09/2016 17:10
Nu va, Neon'kė viską susistemino, belieka tik surast apklausos mecenatą.
Посты: 146
Scritto: 12/09/2016 03:01
[quote='xuligano']norint gaut atsakymą į tokį filosofinį klausimą reikėtų atlikti bent jau minimalią apklausą [f43][/quote]

na, ar apklausa butu ypac prasminga, tikslumo prasme... mhmm...

bet va kazka panasus i tyrima gal ir butu savotiskai idomu padaryti :P

nes vyrai vis buna nusiskundzia "nera cia moteru ne uz piniga",
o moterys... ~"kur dingo normalus vyrai"... arba tiesiog vyrai :)
Посты: 146
Scritto: 12/09/2016 03:06
[quote='Neon_Bitch']Čia būdama netyčiom atlikau šiokį tokį sociologinį tyrimą, taigi galiu pasiūlyti variantus, kurie apibrėžia pagrindines kategorijas:
a) nemoku už seksą iš principo;
b) nemoku už seksą, nes neturiu pinigų;
c) esu tikras, kad mano frazė "ej mazite gal nori paisdikaut" yra super panty dropper, bet nesulaukęs atsakymo pasiūlau pinigų;
d) pinigų pasiūlau, kai matau, kad moteris praranda susidomėjimą manimi, net jei žinau, kad ji ne prostitutė.[/quote]

prideciau toki varianta kaip "susipazistam... romatiskai, blah la aha... " ir pabaigoje prierasas "galiu paremti".
kaip sita varianta *klasifikuoti*, ko jie bando ieskoti?
(kazkas panasaus ir ikvepe si klausima).

oi, o (c) :D gal net lyderiaujantis atvejis.

vistik, kiek % galetu buti (a) variantu?
Посты: 34
Scritto: 12/09/2016 11:01
Paziurejau kad neatitinku nei vieno Neonkes punkto :) priskirciau save a) bet mielai sumokeciau uz seksa kaip atrakcija, panasiai kaip studiju sumokedvau kamabariokui kad gryztu NE LAIKU,arba sumoki 45 eurus kad tave purve ismurkdytu ir tt.
Посты: 19
Scritto: 12/09/2016 20:50
[quote='Draugaukime']Paziurejau kad neatitinku nei vieno Neonkes punkto :) priskirciau save a) bet mielai sumokeciau uz seksa kaip atrakcija, panasiai kaip studiju sumokedvau kamabariokui kad gryztu NE LAIKU,arba sumoki 45 eurus kad tave purve ismurkdytu ir tt.[/quote]

Kokios čia purvo vonios už 45 €?[f43]
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 13/09/2016 00:18
[quote='IR_pora']Kokios čia purvo vonios už 45 €?[f43][/quote]
Jei Lietuvoje, tai iškart galvoj "Bebro kelias" arba kokia kūlgrinda. Bet šios pramogos nekainuos tiek.
+1
Посты: 2012
Scritto: 17/09/2016 11:19
niekada.
+2
Посты: 2
Scritto: 17/09/2016 12:34
Seksas už pinigus NE. Išbandyta, bendram "išsilavinimui"-neveža, nėra pagrindinio elemento, kuris seksą daro kokybišku.
+1
Посты: 83
Scritto: 19/09/2016 13:07
Kaip kam, bet man ypatingai svarbu, kad moteris taip pat norėtų būtent sekso, o ne pinigų už seksą. Taigi, ji nenori — man nestovi. Priežastis ir pasekmė, manau, aiškūs.
...