НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Esat susidūrę gal?

Посты: 8
Scritto: 8/10/2016 01:21
Пользователь удалил ответ
Ответы (13)
Посты: 1
Scritto: 8/10/2016 02:36
O tai ko tu GOLDS tada?
Посты: 8
Scritto: 8/10/2016 02:41
Nes išėjo xaliavai tapt juo, tai kodėl ne
+2
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 8/10/2016 06:17
Kai tik baigsis naryste, is karto imsi gauti laisku is tam specialiai administracijos sukurtu anketu, o kai prasitesi naryste, atrasysi joms, jos tau neatrasys nieko, o ir atsakomumas tokiu anketu paprastai buna nulinis, tai gali pamatyti atsidares jos anketa. Tai yra senas bajeris, naudojamas daugelije pazinties tinklapiu
+1
Посты: 1
Scritto: 8/10/2016 15:33
Man tapati chuine tai manau ce tas pats kaip ir sakai saibu numelzimas ir nieko negausi
+1
Посты: 101
Scritto: 8/10/2016 17:49
jei neturi narystes tai ir negali skaityt moteru laisku.visada taip buvo ir bus. o jei neturi 3 euru savaitei uzsisakyt naryste , tai eik i draugas.lt ar kazkur. kam cia sedit tada jei skundziates?
Посты: 15
Scritto: 8/10/2016 20:51
Pažiūrėjus į tavo profilį, tikrai keista kodėl tau moterys rašo. Nesi niekuo ypatingas ir pinigų nesiūlai.
-1
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 8/10/2016 21:08
tiesiog genijus ir kaip iki siol niekas npeastebejo [f9] maza jums dar nemokamu portalu? beje visokie reksniai sauke kad visos panos tos pacios skelbiu.lt sedi tad pirmyn ten kam nepatinka cia [f9][f9]
-2
Посты: 8
Scritto: 9/10/2016 20:01
smalsum, iš kur tokių daunų kaip tu yra, aš stebiuosi. Aš suprantu, kad tau nei viena ne rašo, tai bandai paguodos ieškot. Bet ją rasi nebent pas savo mamytę, kuri neabejoju dar iki šiol gailisi, kodėl aborto nepadarė, kai tam turėjo galimybę.

Joks save gerbiantis vyras nesiūlo $ už pasidulkinimą. Tik nebent tokie nevykėliai kaip tu.
+2
Посты: 83
Scritto: 10/10/2016 13:46
[quote='Mariuxas77']Sveiki. Klausimas chebrai. Ar nebuvot susidūrę su tokiu portalo fenomenu: t.y. jum parašo kokia nors panelė, pana, boba ir pan. bet žinutę leidžia skaityt tik užsisakius mokamą paslaugą? AŠ ne pirmą kartą jau susiduriu su tuo. Ir manau, kad tai daro šio apgailėtino portalo apgailėtina administracija, kad iščiulpt kuo daugiau bapkių iš portalo vartotojų. Ir manau, kad ta neva pana, kuri rašo, ji net neegzistuoja tokia, o padaryta čj, kad siųstu visiem žinutes iš eilės. Robotukas krč.

Kokia jūsų nuomonė?[/quote]

Esi visiškai teisus. Taip yra visur, patikrintas biznis ;D Portale Draugas vos užsiregistravęs iškart gauni bent tris žinutes, atseit nuo merginų — nuo spuoguoto kompiuterasto išties. Kitur nusipirkus narystę informatikų spamas baigiamas, bet tarkim Drauge — ir toliau kasdien gauni po tris žinutes atseit nuo lengvai pasiekiamų merginų.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 10/10/2016 16:06
Kurvos kaip elektrikai.. tik nesuprasinkas pirmi pradejo dirbt..:D
-1
Посты: 3
Scritto: 11/10/2016 01:19
Пользователь удалил ответ
Посты: 301
Scritto: 11/10/2016 10:27
[quote='Lapinas24']Čia gera pinigų čiulpimo sistema yra. Man tik įdomu kokios pajamos šio saito admino iš tokios apgaudinėjimo sistemos (aišku, kad nemažos). Sunku pasakyt kiek čia dar narių į tai įsitraukę. Esmė tai, kad čia pilna durnų vyrų, kurie ir toliau nesusipratę perka narystes.
Dar 1 įrodymas tai kaip naujus narius priverčia pirkti narystę: Užsiregistravus per kelias minutes gauni laišką iš "moters" (tiksliau boto) kuri labai greit susidomi tavim (flirtas t.t), o aišku galvoji tau taip greit pasisekė ir perki narystę. Toliau eina ignoras (nereikia tikėtis atsakymo iš boto) ir tu sumokėjes eurus nebegauni jokio atsakymo (specialiai patikrinta su 3 naujais accountais.. Ne nepirkau narystės apart šio account, nes be narystes tu čia nieko negali net rašyt forume. dar vienas moralinis akmuo į admin daržą)
Kitas dalykas - dabar įdomu kaip šios temos kurėjas buvo pašalintas iš sistemos (ar pats išėjo ar admin užbanino, nes mačiau visai normalus bičas buvo. Aš pats greičiausiai būsiu pašalintas.. taip kad turbūt šios žinutės greit nebematysit).
Sutinku, kad čia yra žmonių kurie surado naujų pažinčių, bet administracija ir pati sistema yra labai nuvilianti, čiulpianti pinigus iš nesusivokiančių žmonių t.y dažniausiai vyrų (įdomumo dėlei norėčiau pamatyti statistiką kiek čia vyrai išleido eurų ir kiek jų surado tikrų kontaktų).



Aišku didelis (turbūt didžiausias) šio saito pliusas - čia labai gera vieta "saugiai" prostitucijai (kuri vis dar yra nelegali Lietuvoj)
Pabaigai, aš linkiu jums atsimerkti, pagalvoti ar tikrai verta čia kišti savo pinigus ir laiką. O gal geriau nueiti į kokį klubą/barą ir padėjus tą sumą ant materialių dalykų pvz kokteilio/alaus nuoširdžiai ir draugiškai, gyvai pabendrauti?
Žodžiu, nesu kažkoks moralės sergėtojas. Darykit jūs ką norit juk tai jūsų gyvenimas. Pasaulyje yra ne viena sistema susirenkanti didžiulius pinigus iš pilkosios masės, bet kartais tikrai verta susimąstyti.

Peace.[/quote]

Teisybe sakai,jis simpatiskas ,gero kuno vaikinas,buciau moteris ir as jam parasyciau[f79]
+1
Посты: 83
Scritto: 12/10/2016 09:17
Dar galiu pasakyti, įsigykit narystę suvedę banko koretelės duomenis arba sms ir pamatysit, kas nutiks. Ir taip yra bet kuriame pažinčių portale. Šiaip tai patariu nesugalvoti mokėti šiais būdais, net kai siūlo už pusę kainos — jie juk žino, kad tas „pigiau“ jiems atneš didesnį uždarbį.
...