НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Kaip įkalbinti žmoną

Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 11/08/2017 14:49
Sveiki,
Norėtūsi su žmona išmeginti ką nors naujo seksualiniam gyvenime ir vis pasvarstau apie seksą su kita porele arba seksą su dar viena moterimi. Bet turiu nuojautą, kad žmonai ši mintis bent pradžioj tikrai nepatiks.
Klausimas būtų toks: Kaip Jūs kartu su savo antrąja puse nusprendėte užsiiminėti seksu tryse ar su kita porele, ar reikėjo kažkaip įkalbinėti savo antrają pusę (žmoną,vyrą,draugę ar draugą), jei taip, tai kaip Jums pavyko juos įtikinti, kad toks seksualinio gyvenimo paįvairinimas atsilieps tik į naudą Jūsų santykiuose.

Ačiū ir gražaus savaitgalio visiems.
Ответы (12)
-1
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 12/08/2017 09:06
mane prigirde ir tiek :) pirma pakviesk grazu vyra,jai patiks,man tai patyko tryse,nesiskundziu visai:)
-1
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 12/08/2017 09:21
nors yra toks jausmas kaip kekse jauciuosi,bet pofik:)
Посты: 53
Scritto: 12/08/2017 22:30
Žinok gal nebandyk nugirdyt žmoną ir atvest nepažįstamą. 90 % atvejų tai baigsis blogai.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 12/08/2017 23:48
Пост удален модератором по причине нарушения условий форума
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 12/08/2017 23:51
⬆ 146%
+4
Посты: 167
Scritto: 13/08/2017 12:57
Tiesiog paklausk. Galbūt būsi nustebintas jos reakcijos. Blogiausiu atveju ji atsisakys.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 14/08/2017 13:04
kaip sakant jei nemoki kalbint tai ir nepradek :D
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 14/08/2017 14:31
Bandysiu užmegzti su ja pokalbį apie tai kažkada kai kvailiosime, svarsčiau gal kitų asmeninė patirtis lengviau padėtų suvilioti žmoną tokiai avantiūrai :)
Girdyti neketinu, nenoriu, kad tai būtų kažkas ko ji gailėtūsi sekančią dieną
+1
Посты: 167
Scritto: 15/08/2017 08:37
[quote='darnepavarges']Bandysiu užmegzti su ja pokalbį apie tai kažkada kai kvailiosime, svarsčiau gal kitų asmeninė patirtis lengviau padėtų suvilioti žmoną tokiai avantiūrai :)
Girdyti neketinu, nenoriu, kad tai būtų kažkas ko ji gailėtūsi sekančią dieną[/quote]

Vargu ar čia kas nors turi patirties su tavo žmona. Teks pačiam suktis . . . O gal . . ? Tik tu nežinai . . . :-)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 15/08/2017 09:14
[quote][quote]darnepavarges rašė:
Bandysiu užmegzti su ja pokalbį apie tai kažkada kai kvailiosime, svarsčiau gal kitų asmeninė patirtis lengviau padėtų suvilioti žmoną tokiai avantiūrai
Girdyti neketinu, nenoriu, kad tai būtų kažkas ko ji gailėtūsi sekančią dieną[/quote]


Vargu ar čia kas nors turi patirties su tavo žmona. Teks pačiam suktis . . . O gal . . ? Tik tu nežinai . . . [/quote]

Šmaikštuolis :) na jei ir turėtų tą patirt,į man dėl to širdies neskaudėtų :)
Посты: 8
Scritto: 8/11/2017 14:38
Joa, man irgi panašus klausimas kyla, kaip įkalbinti merginą (dar ne žmoną) išbandyti pvz V+M+V. Žinau, kad ji negalėtų mane matyti su kita moterimi, todėl tokio scenarijaus jai net nesiūlau. Tačiau visai norėčiau matyti, kaip ji patiria orgazmą su kitu. Bandžiau jai visaip užsiminti, žinau, kad jai tai būtų malonu, tačiau ji atsisakė, nes "nenori jaustis kaip kekšė". Ji net nesutiko išbandyti seksą miške automobilyje. Pvz aš jos kekše tikrai nelaikyčiau, man tai būtų tik seksualinio gyvenimo paįvairinimas, tam tikras nuotykis. Toks įspūdis, kad labai kompleksuoja/konservatoriškų pažiūrų. Ar yra įmanoma tokį žmogų įkalbėti išbandyti ką nors naujo seksualiniame gyvenime?
+1
Посты: 9
Scritto: 16/11/2017 16:52
[quote='Impleo']... ji atsisakė, nes "nenori jaustis kaip kekšė". Ji net nesutiko išbandyti seksą miške automobilyje. Pvz aš jos kekše tikrai nelaikyčiau, man tai būtų tik seksualinio gyvenimo paįvairinimas, tam tikras nuotykis. Toks įspūdis, kad labai kompleksuoja/konservatoriškų pažiūrų. Ar yra įmanoma tokį žmogų įkalbėti išbandyti ką nors naujo seksualiniame gyvenime?[/quote]
Įmanoma daug ką pasiekti, bet tam reikės nemažai pastangų, kantrybės ir laiko.
...