НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

Moterų biseksualumas - įgimtas reiškinys?

Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 16/09/2010 15:39
Na va. Nauja forumo skiltis, tai nusprendžiau ją pradėti klausimu, ar moterų bisexualumas yra įgimtas? Kažkur teko skaityti, kad visos moterys yra bisexualios, tačiau pati pažįstu merginų, kurios su tuo tikrai nesutiktų. Ką manote jūs?
Ответы (86)
« 1 2 3 4 ... 6 »
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 5/01/2011 16:09
taip kai moterys man dar visai normalu :) bet vyrai tai nelabai :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 5/01/2011 17:19
ne visada ir moterų biseksualumas buvo priimtinas ir toleruotinas reiškinys :) Dabar apie tai kalbama garsiau, drąsiau elgiamasi. Aišku, kitoms tai patapo mados reikalu, bet apie jas nekalbam :) Tad manau, kad visuomenė vis laisvės, ir kaip db tolerantiškai žiūrima į moterų biseksualumą, taip bus žiūrima ir į vyrų :)
Посты: 4
Scritto: 5/01/2011 17:32
Citata "Freud maintained that bisexuality was a normal part of development.... Freud felt there were a number of homosexuals he encountered who did not have a variety of complex problems that homosexuality was a part of. He found people who were totally normal in every other regard except in terms of their sexual preference. In fact, he saw many of them as having higher intellects, higher aesthetic sensibilities, higher morals; those kinds of things. He did not see it as something to criminalize or penalize, or to keep from psychoanalytic training. A lot of the psychoanalytic institutes felt if you were homosexual you should not be accepted; that was not Freud's position.". Nors čia suplakta į vieną - biseksualumas ir homoseksualumas, bet esmė nesikeičia.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 7/01/2011 19:22
as pati esu bisex ir ieskau tokios pacios atviros
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 4/03/2011 11:49
Moteru bisexualumas kuo toliau tuo labiau propoguojamas ir viesiau demonstruojamas, kitaip nei vyru, cia tik mano pastebejimas :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 7/04/2011 10:48
na taip, merginu akmenimis nieks neapmetys :D
Посты: 19
Scritto: 8/04/2011 22:25
Galbūt visos nori pabandyti, tik ne visos apie tai prisipažysta net pačios sau. Tik kartais būna, kad bisex save laikanti moteris susitikime 2X2, gavusi gerą partnerį, visiškai pamiršta apie savo "bi" poreikius ir tiesiog leidžiasi smagiai nudulkinama gero vyruko :D Taip, kad kartais susimąstau apie tai, jog moteris ieško kitos moters tik todėl, kad gerą vyrą senai turėjo...
Изменено 2011 Апрель 9 01:05
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 11/04/2011 10:33
irgi variantas :)
Посты: 2335
Scritto: 11/04/2011 12:12
Moterų, kaip ir vyrų biseksualumas dažniausiai atsiskleidžia grupiniame sekse. Dažna moteris, laikanti save bi,- parodo intymų dėmesį kitai moteriai, kai yra šalia vyras. Jei tokios moterys susitinka dviese, jų netraukia taip, kaip prie vyrų. Taip pat ir su bi vyrais. Todėl, teigčiau, kad tai nėra įgimtas reiškinys, o tiesiog grupinių šėlionių pasekmė. Bet, kuo dažniau dalyvaujama grupiniuose žaidimuose,- tuo labiau pasireiškia biseksualumas. Su laiku žmonės keičiasi ir įgija tam tikros seksualinės kultūros, ignoruoja visuomenės normas, pasiekia, taip sakant, kitą lygmenį.
P.S. čia tik mano asmeniniai pastebėjimai.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 12/04/2011 19:17
susigalvojo kvailelės,kad biseksualios, o vaidina ir vaiposi,kad patinka viena kitos subinę laižyti. aš prieš.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 19/04/2011 10:37
na gal ne visos apsimetineja
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 21/04/2011 22:45
na mes tai jau senokai bisex...
Посты: 1058
Scritto: 21/04/2011 23:10
[quote='pamelaoksana']na mes tai jau senokai bisex...[/quote]
jau kokie 8 metai ane? :))
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 22/04/2011 11:35
daugiau biski :)))
Посты: 41
Scritto: 24/04/2011 10:07
mintyse visos :)
...