НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

MERGINU NERASTA

Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 26/09/2010 20:21
NA JAU VISISKAI NEBESUPRANTU.CIA TIEK MERGYNU FOTO BET PUSE NERA APIE KA KALBET.CIA TURBUT ,DIDZIOJI PUSE -VADINAMOS MASAZISTEM.CIA SAITAS TOKS KAD PATYS ZINOT.O PASIRODO MERGYNOS NET NESIORENTUOJA KUR ANKETAS DEDA.NA ,SUNKU SUPRAST KO BENORI ,MANO TAUTIETES
Ответы (68)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 29/09/2010 06:47
O cia viena nieko neieshkanti prabilo tai joblinkis i paprasciausias pazintis nes tiesiog busi pasalinta. Nieko neieshkai = niekam taves nereik pazintyse nes cia zmones kazko ieshko jei to nesuvokiam tai turi but visiskas nevisprotis zmogus
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 29/09/2010 06:55
[quote='Ka_Manai']Malonu, kad tokia savikritiška. Yra dar viena tokia funkcija - ištrinti anketą. Gali drąsiai ją atlikti ;)

nu čia su ironija, jeigu ką. :))

Ech... O aš jau tikėjausi, kad viena "nieko neieškančia" mažiau bus. ;)

aš tai matau, kad kartais tikslus žinojimas ko ieškai yra neteisingai traktuojamas kaip 'princo ant balto žirgo laukimas' ir 'nerealių sąlygų kėlimas' ir pan. :))
bet man geriau susipažint su vienu žmogum per metus, bet pažintis bus tikslinga, nei kasdien vaikščiot į pasimatymus su belekuo :) kiekvienam savo. :) man išrankumas - pliusas :)


Tokiu atveju, reiktų žiūrėti aukščiau (arba žemiau) į tokią teksto dalį:

"Jūs – kvailos ir išpuikę stervos, ieškančios sau princų. Nepamirškite – vyrų pagal statistiką ir taip yra mažiau nei moterų. Minus narkomanai ir visiški debilai. Ir miršta vyrai jaunystėje dažniau. Dabar “primeskite”, kiek lieka normalių vaikinų? Su bent jau viduriniu ar aukštuoju išsilavinimu, jums visoms, procentaliai? Jeigu jums gyvenime ir buvo papuolę kokie normalūs vaikinukai, kurie jus mylėjo, nešiojo ant rankų – jūs juos metėte. Tai ko dabar sau subinę plėšote ir bandote rasti “dar geriau”? B*bį jums. Nerasite. Tuo labiau – su tokiais reikalavimais savo anketose ir tokiu priekabumu. Aš, galbūt, irgi noriu p*sti Cameron Diaz, bet aš nerašau savo anketoje, kad visos, kurios neatitinka jos parametrų – eina na****."

Tai vat. :)[/quote]


ech :)) na jei tau nuo to lengviau - galvok taip ;))) o jei kažką esu radusi (ir, beje, ne vieną), tai gal viskas ten pas mane realu? :) p.s. sexas mane domina, bet domina tam tikri specifiniai dalykai, dėl to esu čia, o ne pažintys.lt. tik nepopuliaru yra tai, ko aš ieškau, tai procentaliai mane sudominančių žmonių yra mažiau. :)o princą aš turiu ir sutikau aš jį ne čia(čia tokių niekad ir neieškojau) :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 29/09/2010 06:57
na bet ir keistuoliai jūs, ką aš galiu pasakyt :D
Посты: 1058
Scritto: 29/09/2010 09:39
kaip galvojat, dėlko šitam saite yra tokia pasirinkimo opcija, kad "nieko neieškau"? Kad po to administratoriai galėtų imt ir ištrint tas anketas? :)) Tai gal tiesiog būtų nepadarę tos opcijos, ir viskas? Mąstyk galvom o ne galvutėm ;)
Man tai labai patinka tos, kurios nieko neieško, nes gali susukt labai flirtuojančią žinutę su ala "gaila kad nieko neieška, bet gal nori būti atrasta?" :))
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 29/09/2010 10:23
[quote='medutis']kaip galvojat, dėlko šitam saite yra tokia pasirinkimo opcija, kad "nieko neieškau"? Kad po to administratoriai galėtų imt ir ištrint tas anketas? :)) Tai gal tiesiog būtų nepadarę tos opcijos, ir viskas? Mąstyk galvom o ne galvutėm ;)
Man tai labai patinka tos, kurios nieko neieško, nes gali susukt labai flirtuojančią žinutę su ala "gaila kad nieko neieška, bet gal nori būti atrasta?" :))[/quote]

Kad žmonos (arba vyrai), radę savo antrosios pusės anketą, neva tai neturėtų prie ko prikibti. Visi, kas čia registruojasi - kažko ieško. Tik yra baisiai pasikėlusių ir vaizduojančių nepasiekiamus (-mas). Kaip teko girdėti tokį vieną pokalbį gyvai:

- Labas panele, gal susipažinti nori?
- Labas. Galim.
- Tai gal galėsim susitikti kur nors?
- Aš tik į restoranus vaikštau.
- O tai koks skirtumas, kur b*bį čiulpti - čia ar restorane?

:)))))
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 29/09/2010 10:44
Kiekvienas normalus vyras gali rasti normalia moteri, normali kiekvienam pagal poreikius - vienam uz pinigus, kitam uz grazias akis.
nereikia sakyti kad nera moteru, galima taip pat sakyti kad nera ir vyru..
tiesiog kiekvienas vyras rasydamas kokiai nors moteriai pirmiausia turetu save savikritiskai vertinti nes ne kiekvienas kiekviena gali tureti, kad ir su pilna pinigine ar labai gerais sugebejimais...
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 29/09/2010 11:35
[quote='__Vanilla__']Kiekvienas normalus vyras gali rasti normalia moteri, normali kiekvienam pagal poreikius - vienam uz pinigus, kitam uz grazias akis.
nereikia sakyti kad nera moteru, galima taip pat sakyti kad nera ir vyru..
tiesiog kiekvienas vyras rasydamas kokiai nors moteriai pirmiausia turetu save savikritiskai vertinti nes ne kiekvienas kiekviena gali tureti, kad ir su pilna pinigine ar labai gerais sugebejimais...[/quote]

Ne bet vėlgi, kalbant apie sugebėjimus, kai ateina laiškas "Labas, aš labai gerai laižau" - irgi nelabai malonu turbūt. :)) Daugeliui čia reiktų visu pirma išmokti bendravimo ypatumų, mokėti sužavėti ir palenkti dominantį asmenį (jį/ją) į savo pusę.
Изменено 2010 Сентябрь 29 13:01
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 29/09/2010 14:20
Butent ;)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 30/09/2010 06:29
ka_manai, tai ko cia sirsti, neatrasyk ir vsio, jei mes cia kurtume temus apie kiekviena pirkli , tai neisivaizduoju kiek ju butu :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 30/09/2010 08:55
[quote='anichka']ka_manai, tai ko cia sirsti, neatrasyk ir vsio, jei mes cia kurtume temus apie kiekviena pirkli , tai neisivaizduoju kiek ju butu :)[/quote]

1. Aš absoliučiai neširstu;
2. Man tiesiog gaila, kad šitas portalas virsta prostitučių skelbimų lenta;
3. Temas kurti niekas nedraudžia, tad visuomet prašom.

;)
Посты: 1
Scritto: 30/09/2010 22:33
Atsirastų mergytė paplepėt prie kameryčių šį vakarą? skp: Ambicijus1
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 1/10/2010 20:25
[quote='Ambicijus']Atsirastų mergytė paplepėt prie kameryčių šį vakarą? skp: Ambicijus1[/quote]

Kaip lengva sušikti temą, ane?
Посты: 41
Scritto: 2/10/2010 09:40
taip visu pirma pasakysiu kad apie 80 cia yra tik kompiuretines ziurkes, ir vyrai ir moterys, o is 20procentu, na gal 10% tie kurie susitinka tik dviesia arba tryse, cia macimum, o is likusiu 10% penki procentai rengia savo slaptus vakarelius grupiniams, ir poto skelbiasi ale mol as didelis organizatorius ir jus cia visi lievi, o likusieji megsta didelius grandiozinius vakarelius, nebijo parodyti savo veido, susipazinti su kitais... tad reik suprasti kiek isviso yra realiu zmoniu :)
o vaikinam apie merginas nieko neieskancias ir nenorincias, mes norim visko ir visada, bet kad cia esame nereiskia kad turim skestis kiekvienam kuris mums tai pasiulo, labai gerai tinka pasakymas, uzvaldyk prota ir gausi kuna, o jei jus net nesugebat parasyti normaliu laisku, kazkap sudominti, tai ko jus tikites? kad pulsim i jusu gleby bele kad pasipist? jus klystat, mes mylim ausimis, :)
Посты: 1058
Scritto: 2/10/2010 12:17
ir apie 40% iš čia esančių moterų dirba statistikos departamente, kurios gali tiksliais procentais pasakyt kiek ir ko čia yra :D
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 2/10/2010 22:27
...kad užvaldytų protą, pirmiausiai reikia jį turėti ;)
...