НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Обсуждения

Другие обсуждения пользователей

Astos istorija: metė mokytojos darbą ir teikia seksualines paslaugas

16/04/2024 13:43
с помощью
[dpic=36a60fa1e7850.jpg][/dpic]

26 metų Asta iš pajūrio jau trejus metus teikia seksualines paslaugas. Ji sutiko papasakoti apie savo darbą.
- Aš pati esu iš kaimo. Tėvai išsiuntė mane į universitetą, ir aš iškart pasijutau niekam tikusi. Merginos iš bendrabučio dėvėjo brangius drabužius ir išeidavo į miestą. Mane jos aprengdavo kaip įmanydamos, duodavo euriukių ir duonai.
Vyresnės merginos siūlė miegoti su vyrais.
- Vienas vyras ieškojo mergelių, gerai mokėjo. Aš sutikau parduoti skaisttybę. Iš pradžių truputį skaudėjo, bet paskui nieko nejaučiau. Jis davė man 2000 eurų. Pasijutau žmogumi: nusipirkau paltą, pirštines iki alkūnių, užsisakiau kosmetikos. Kol gyvenau bendrike, visada prisidurdavau iš vyrų. Daug panų taip darė. Pasipuošdavau, pasidarydavau makiažą, apsiaudavau aukštakulnius batelius ir eidavau į barą. Ten kabindavom „tėtukus".
Po universiteto Asta įsidarbino mokytoja.
- Sugalvojau užraukti viską, susidėjau su vienu policininku, nuomojom butą. Atlyginimas buvo 700 eurų, vyras gėrė, žinoma, pinigų neužteko. Po pusmečio spjoviau į viską ir nuėjau po barus. Metus buvau verslininko meilužė. Jis nusivežė mane į Turkiją, nupirko drabužių. Tačiau turėjau būti pas jį vos paskambina.
- Gerai uždirbu. Per mėnesį gaunu 3-4 tūkstančius, kartais daugiau, plius - dovanos. Dirbu naktimis, bet nepersidirbu, miegu iki pietų. Žinau, kad senstu, jaunesnės lipa ant kulnų. Netrukus persikelsiu į sostinę, susirasiu, ką pamelžt.
Naktis su Asta kainuoja 300 eurų, pusvalandis - 60, oralinis seksas - 50, analinis papildomai – 100 eurų.
- Neseniai prekybcentryje už pustuštį maišelį paklojau 50 eurų, - pasakojo ji. - Galvoju, po velnių aš naktį ariu už 6 maisto maišelius. Tai - beprotiška. Turiu daug išlaidų. Paprasta moteris gali sutikti vyrą namuose su chalatu. Aš turiu pasidaryti makiažą, pedikiūrą, pirkti gražias kelnaites, botokso injekcijas.
Prezervatyvus ji naudoja tik per analinį seksą. Ji nebijo pasekmių, nors kelis kartus gydėsi nuo lytiškai plintančių ligų. Ji niekada nėra dariusi aborto, bet sako, kad po sueities naudoja kontraceptines tabletes, tad stengiasi iš kliento gauti už jas pinigų, nes „prezikų“ daug kas nemėgsta.
- Sakau, juk nenori, kad tavo kūdikis bėgiotų po našlaičių namus, - juokiasi ji. - Vyrai šiaip pasitaško. Paprastai procesas trunka 5-20 minučių. Bet yra tokių, kurie dirba visą naktį. Blogiausia, kai vyras būna girtas ar apsinešęs.
Tarp moterų šiuo metu įsimetė konkurencija su ukrainietėmis.
- Neturtingi vyrai manęs neima, o ieško ukrainiečių bare. Nuperki kokteilį, ir ji tavo. O jei dar pasiūlysi kokių šmutkių, eis į pasaulio kraštą. Bet turtingieji nori ne tik sekso. Jie ieško ko nors, su kuo galėtų pasikalbėti, - teigia Asta.
2024/04/24 21:35
Na va... Ir kada mokytojo profesija taps prestižine??? [f85]...
...