НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Форум

apkuni moteris iesko draugo:)

Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 10/10/2014 20:03
na taip,esu apkuni...nejaugi visos turim kudintis,mesti svori?nejau tiek mazai vyru patinka tokios moterys?juk mes taip pat norim buti mylimos,gerbiamos,trokstamos...
Ответы (135)
« 1 ... 5 6 7 ... 9 »
Посты: 374
Scritto: 22/10/2014 12:47
[quote]lakstyk tu kiek nori,skaiciuok kalorijas,ryk piliules ir galvok,kad tu sveikesnis... nueik i bet kuria ligonine-kodel ten beveik isimtinai tik kudi? kodel(tavo mastymu)tie ,,sveikesni" trumpiau gyvena? kodel visokie n...valgiai,kurie net nezino, ka ju tas pavadinimas reiskia,kai jiems protelis suminksteja ,suranda kazkokiu kvailiu sugalvotas dietas,pradeda ju laikytis,tada juos suranda visokios,,rutos""masalskienes,reklamuoja per tv... o kai tie dietu laikytojai tampa invalidais ar kojas uzvercia ,tada neparodo nei jakutienes,nei masalskienes[/quote]
Tu man primeni tokia persona raganele, nu kiek su pirštu rodytum vistiek į pirštą žiūri [f43] Nepulk tu į kraštutinumus dar pasikartosiu. Tu parodyk man kur aš tau rašiau apie kalorijų skaičiavimą, piliulių ryjimą, žolės valgymą ir dietas? Gali valgyti viską bet nereikia apsiryti. Ir apie viską reikia galvoti truputi ankščiau.
O vat šitą statistiką, kad kūdi trumpiau gyvena tai turi pagrysti, nes čia jau antras kartas kai suveikia tavo saves pateisinimo fantazija :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 22/10/2014 15:45
Jūs totalūs dalbajobai. Nepykit, tai tiesiog nuomonė, aš ją anksčiau pagrindžiau.
2 erotomanas: [s144]
Посты: 186
Scritto: 22/10/2014 17:27
nueik i bet kuria ligonine ir paziurek,ten storuliai ar kudaksliai guli... o zinanciai is knygu apie cholesteroli-paaiskink,kodel cholesterolio dazniau padidejimas pas kudus,bet ne pas storulius? kodel kudi gyvena trumpiau?
Посты: 151
Scritto: 22/10/2014 19:14
[quote='banginis11']nueik i bet kuria ligonine ir paziurek,ten storuliai ar kudaksliai guli... o zinanciai is knygu apie cholesteroli-paaiskink,kodel cholesterolio dazniau padidejimas pas kudus,bet ne pas storulius? kodel kudi gyvena trumpiau?[/quote]
o kur taip teigiama, kad liekni ir vidutinio kūno sudėjimo žmonės gyvena trumpiau? Ir jau tik nepasakok, kad nutukimas gerina gyvenimo kokybę :D
Посты: 3
Scritto: 23/10/2014 08:38
moteris isidejo i foruma tema ,kad iesko draugo,,o cia padare ciata :-),kiek kas ilgiau gyvena,nepergyvenkit,visiem ateis eile,ko cia gincytis kas nuo ko pamirs :-),vienetiniai egzemplioriai nepaliksit zemej :-),ar jus kudas,ar storkiuks,gal butu moteriskaitei kas nors,ka nors parases.,o jus(atleiskit) suknisot jai posta,negi grazu taip?? keista kai zmones dedasi protingais,paversdami foruma gincu.Beje paziurekit,autore posto net nebesivelia i diskusija nuo pirmo puslapio? Tokiu atveju,neverta nieko cia rasyt..sekmes visiem cia gincytis :-P
Посты: 3
Scritto: 23/10/2014 08:40
Пользователь удалил ответ
Посты: 374
Scritto: 23/10/2014 09:56
Sky, nemačiau tavo pagrindimo apart propagandos kurios visems pasiūlei vengti.
O banginis tai trūkt už vadžių ir vėl iš pradžių, jam žemė plokščia ir viskas, nu jis taip užlipes ant kalno matė ir nieko tu jam nepadarysi :)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 23/10/2014 12:07
Laimontai, gal tu sukurk postą naują, pvz. "storuliams laža", kur normaliai pasipzdvosit.
[b]aistra69 [/b]juk normaliai ir aiškiai parašė, bent JĄ perskaitykit. Ačiū.
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 23/10/2014 12:47
na kad nebeturiu ka pasakyti...cia kaikurie taip mane(apkunia)taip sumenkino...ka cia ir bepridursi
toks jausmas,kad tik liekni zmones verti demesio,pagarbos ir pilnavercio gyvenimo...o apkunus neverti to...liudna...
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 23/10/2014 13:15
[quote='Zuzie']na kad nebeturiu ka pasakyti...cia kaikurie taip mane(apkunia)taip sumenkino...ka cia ir bepridursi
toks jausmas,kad tik liekni zmones verti demesio,pagarbos ir pilnavercio gyvenimo...o apkunus neverti to...liudna...[/quote]
nekreipk tu i juos demesio. Jiems elementariai demesio truksta ;)
Esi kokia esi ir tikiu kad esi sauni moteris. Tad isnaudok privalumus tam ko nori pasiekti ;)
Посты: 9
Scritto: 23/10/2014 13:26
[quote='erotomanas']Aš vadovaujuosi geismu. Arba jis atsiranda tai moteriai arba ne. Ir geismas visiškai nepriklauso nuo kūno kompleksijos, o nuo mūsų abiejų skleidžiamų feromonų, kuriuos iššifruoja smegenys, siųsdamos signalą genitalijoms. Turėjau ir apkūnių, ir storų, ir kūdų ir manekenių... Jau patikėkite senu bledūnu - tik pirminis dirgiklis yra kūnas ir jis yra tik paviršutinis. Taškas.[/quote]

Va čia, mielas drauge, aukso žodžiai! Reiškiu pagarbą.
Tu su savo feromonais mane net telefonu žudai...
Посты: 84
Scritto: 23/10/2014 22:00
[quote='SkyEnter']Laimontai, gal tu sukurk postą naują, pvz. "storuliams laža", kur normaliai pasipzdvosit.[/quote]
Man atrodo, niekas nesiginčija, kad ir stambios moterys gali būti seksualios, ir kad yra vyrų, kurioms būtent tokios patinka. Bet tik nereikia perlenkti lazdos - jei prasideda tokie pareiškimai, kad storu būti labai gerai, kad stori ilgiau gyvena, o ligoninėse vien tik kūdi, tai natūralu, kad tai iššaukia pizdavojimus.
Посты: 2335
Scritto: 23/10/2014 23:03
[quote='Nepasiduodanti']

Va čia, mielas drauge, aukso žodžiai! Reiškiu pagarbą.
Tu su savo feromonais mane net telefonu žudai...[/quote]

Balsas labai svarbus gundant. Gal kada ir feromonus technologijos pasieks kaip perduoti per elektrinius impulsus :)
Посты: 374
Scritto: 24/10/2014 19:20
Visi mes esame tuo kuo norime būti ;)
Неизвестный
Неизвестный
Scritto: 24/10/2014 20:29
[quote='Laimontas']Visi mes esame tuo kuo norime būti ;)[/quote]

Pagaliau!!!Genealu!!![f85][f41][s148]
...